logo


fotobanka

v současné době fotobanka obsahuje přes
10.000 fotografií ze 70 zemí světa

Fotografie tříděné podle zemí

Fotografie tříděné podle témat


aktuality

Ve fotogalerii jsou nové fotografie z násl.destinací: Karneval v Nice a festival v Mentonu, Island, Uzbekistán, Sardínie, Kuba , Moldavsko ,Spojené Arabské Emiráty, Jemen, Portugalsko ,Srbsko, Bělorusko , Jihozápadní Anglie , Dolomity , Irsko, Bosna a Hercegovina

Na mezinárodní fotografické soutěži HUMANITY PHOTO AWARDS, která se koná jednou za dva roky pod záštitou UNESCO, jsem v konkurenci 1641 fotografů ze 78 zemí světa, získal ocenění v kategoriích Architecture a Festivities .


Na cestovatelském festivalu GO KAMERA jsem vyhrál Cenu diváka a 1.místo v kategorii cestovatelské fotografie :-)


Český server magazínu National Geographic nedávno zveřejnil moji zkušenost s indickými zubaři :-) a deset dalších reportážíAKCE

V nejbližších dnech a týdnech můžete navštívit následující přednášky s promítáním diapozitivů:


  • 4.12.2018 v 19 hodin (slideshow Maroko) Lázně Bohdaneč

Kniha Cesta za splněným snem

kniha
Kniha vychází z autentického cestovního deníku autora, který ve dvojici se svojí přítelkyní procestoval Turecko, Írán, Pákistán, Indii a Nepál. Dobrodružství, někdy i intimní zážitky a postřehy z tohoto bezmála čtyři měsíce trvajícího putování, které přišlo na necelých tisíc dolarů, jsou doplněny řadou barevných fotografií.

Knížka je téměř vyprodána a v běžné síti knihkupců ji pravděpodobně nenajdete. Pokud si ji chcete objednat poštou, můžete tak učinit na adrese kaman@wo.cz. Cena včetně poštovného a balného je 300,- Kč.


Kalendář 2009 - World Monuments

kniha

Kalendář 2010 - World Monuments

kniha